Bakan Özhaseki, Afyonkarahisar'a Geliyor: Programı Belli Oldu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar programı kapsamında şehirde önemli projelerin açılışına katılacak ve çeşitli ziyaretlerde bulunacak

GÜNDEM 20.11.2023 17:09:53 0
Bakan Özhaseki, Afyonkarahisar

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 21 Kasım 2023 Salı günü (yarın) Afyonkarahisar'da çeşitli etkinliklere katılacak. 

Program, şehrin gelişimine önemli katkılar sağlayacak ziyaretleri içermektedir.

Bakan Özhaseki'nin ziyareti ilk olarak, saat 14.30'da başlayacak olan Uzun Çarşı Sokak Sağlıklaştırma Projesi Açılış Programı ile başlayacak, şehrin meydanında düzenlenecek etkinlikle taçlanacak. 

Ardından Saat 15.10'da Afyonkarahisar Valiliği'ni ziyaret edecek olan Bakan Özhaseki, şehirdeki çevresel ve şehirleşme konularında yapılan çalışmaları değerlendirecek.

Saat 15.30'daki Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı ziyaretinde ise yerel yönetim yetkilileriyle bir araya gelerek şehrin genel vizyonu ve sürdürülebilir kalkınma hedefleri konusunda görüş alışverişinde bulunacak.

Bakan Özhaseki, Saat 16.00'da AK Parti İl Başkanlığı ve Saat 16.30'da MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek siyasi partilerin şehirdeki projeler ve beklentileri hakkında bilgi alacak.

Bu ziyaretleri sonrasında Afyonkarahisar'a veda edecek.

#MehmetÖzhaseki #Afyonkarahisar #ÇevreBakanı #Ziyaret #AçılışProgramı #Şehircilik #İklimDeğişikliği


Çarşamba 12.6 ° / 4.7 °
Perşembe 10.7 ° / 4.9 °
Cuma 10.7 ° / 4.6 °